MANO ISTORIJA

Labas, esu Gabrielė, o už gimtinės ribų esu žinoma Gabby vardu. Taip, jau turbūt teisingai supratote, jog Gspot pavadinimas yra kilęs iš mano vardo, tai – Gabby’s Spot. Esu tiesiogine ta žodžio prasme pamišusi dėl kaitavimo ir noriu dalintis šia aistra su kitais. Iki jėgos aitvarų atradimo aš dirbau ofise ir vaikščiojau su aukštakulniais, o šiandien neįsivaizduoju didesnės laimės negu lakstymas basomis Svencelės pievose! Gal kažkam mano istorija pasirodys įdomi, gal suteiksiu motyvacijos siekti svajonėstad noriu trumpai papasakoti kaip aš čia atsidūriau.

KAIP VISKAS PRASIDĖJO

Mano gyvenimas pasikeitė 2016 metais, kai buvau supažindinta su jėgos aitvarais čia Lietuvoje, kur dabar Gspot namai. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio! Aš savo esybe patyriau šio nuostabaus gyvenimo būdo teikiamą vertę asmeniniame ir profesiniame gyvenimuose – atsirado daugiau motyvacijos, pozityvumo, o drąsa tapo mano didžiausia sąjungininkė. Daug kas galvoja, jog drąsa yra įgimta, nedaugelis žino, jog drąsa yra kaip įprotis, ją galima išugdyti, todėl atskleidusi šią paslaptį aš nesustojau progresuoti. Šiek tiek labiau susipažinusi su aitvaru aš žinojau, jog noriu GO BIG, mane žavėjo visi kiteloop’ai, aukšti šuoliai ir Old School triukai. Keliavau po pasaulį, domėjausi, stebėjau, treniravausi ir pradėjau dalyvauti tarptautinėse varžybose.  To pasekoje sulaukiau vienų didžiausių kaitavimo brand’ų rėmimo pasiūlymų, kas suteikė dar daugiau motyvacijos tobulėti. Esu super laiminga ir tuo pačiu dėkinga šiam nuostabiam užsiėmimui, nes jis man leido patapti pasaulio rekordininke. 2020 m. sausio 17 d. Keiptaune man pavyko iššokti 23,6 m. Šį rekordą ir šią asmeninę pergalę skiriu visoms moterims ir tiems, kuriems trūksta tikėjimo savimi. 

svajonės link

Vienas didžiausių ir svarbiausių veiksnių buvo ir iki šiol yra nuostabi ir aktyvi bendruomenė, kuri padarė įtaką mano progresui ir norui dalintis savo aistra, žiniomis ir patirtimis su visais norinčiais. Kaitavimo mokyklos svajonė jau užgimė tik pradėjus užsiiminėti šiuo sportu, tad sau dar kart priminusi, jog niekada nebus to tobulo laiko ir, kad drąsa tai – įprotis, kurį reikia treniruoti, ryžausi jus pakviesti į Gspot Kiteboarding!

 

Laukiu ir iš visos širdies kviečiu Jus pas mus, susitinkam Gspot’e!

Gabrielė Pioraitė – Gabby
#dowhatyoulove