KURSAI

INDIVIDUALŪS KURSAI

Šie kursai skirti tiek naujokams, tiek pažengusiesiems. Norėdami tik susipažinti su kaitavimu ar atnaujinti jau turimus įgūdžius – kviečiame rinktis 2 val. kursą. Norėdami visapusiškai pajusti, kas yra kaitavimas, rekomenduojame rinktis 6 val. kursą. O jei norite iš Svencelės išvykti kaip tikras „kaitioras“, rinkitės 8 val. kursą, kurio pabaigoje dažnu atveju žmonės pradeda kaituoti savarankiškai. Bet žinoma, viskas priklausys nuo jūsų pačių. Norime atkreipti dėmesį į tai, jog 6 val. ir 8 val. kursai yra skirstomi į dvi ar tris dienas, priklausomai nuo vėjo. Iki pasimatymo ant vandens!

2 VAL. KURSAS

160 €

6 VAL. KURSAS

450 €

8 VAL. KURSAS

560 €

GRUPINIAI KURSAI

Dviese visada smagiau! Šie kursai skirti poroms ar draugams (2 asm.), kurie nori mokytis kaitavimo kartu. Jei norite smagiai praleisti laiką, nesušlapdami plaukų, siūlome rinktis 2 val. kursą, kurio metu sužinosite viską apie kaitavimą. Jei norite pajusti tikrą aitvarų jėgą ne tik ant kranto, bet ir vandenyje, rinkitės 6 val. kursą. O jei abu norite turėti užtektinai laiko kaito ir lentos įvaldymui, siūlome rinktis 8 val. kursą. Norime atkreipti dėmesį į tai, jog 6 val. ir 8 val. kursai yra skirstomi į dvi ar tris dienas, priklausomai nuo vėjo. Iki pasimatymo ant vandens!

2 VAL. KURSAS

240 €

6 VAL. KURSAS

660 €

8 VAL. KURSAS

800 €

Progreso kursai

1 VAL. PROGRESAS SU
GABRIELE PIORAITE (GABBY)

100 €

Gabrielė yra aistringa savo amato profesionalė, aplankiusi daugybę pasaulyje puikiai žinomų jėgos aitvarų treniruočių taškų - Azijoje, Afrikoje ir Europoje. Kelis metus iš eilės periodiškai ji treniravosi ir sėmėsi patirties iš geriausių pasaulio atletų viename žymiausių treniruočių taškų Pietų Afrikoje. Šio kurso metu ji pasidalins savo teorinėmis ir praktinėmis žiniomis apie aukštus šuolius, kiteloop'us ar Old School triukus. Laikas progresuoti!