D.U.K

Tai aktyvus laisvalaikio būdas, sportas, bendruomenė ir gamta, laimė, emocijos, patirtys ir daug daugiau. Mums tai jausmas, kurio neįmanoma nupasakoti žodžiais, tai būtina patirti.

Užsiregistruokite į kursus ir laukite tolimesnių nurodymų. Jokiais būdais nemėginkite šio sporto be sertifikuoto instruktoriaus priežiūros.

Tik atvykę, būsite supažindinti su instruktoriumi ir iškart pradėsite nuo teorijos ant kranto, vėliau lipsite į vandenį. Instruktorius visą laiką bus kartu.

Kaitavimas yra visiškai saugus sportas, jei tik viską darysite žingsnis po žingsnio, kaip moko instruktorius.

Parašyk mums ir rasime būdą, kaip įveikti tavo baimes! Mūsų komandai yra tekę išmokyti net vandens bijančius žmones.

 

Įrangos kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Susisiekite – papasakosime daugiau.

Patogią aprangą, maudymosi kostiumėlį/glaudes, rankšluostį, kremą nuo saulės, geriamo vandens. Jei turite – hidro kostiumą ir trapeciją.

Nebūtinas. Užtenka didelio noro.

Kiekvienas atvejis individualus. Minimaliai reikalingos 6 val., jog visapusiškai susipažintumėt su šiuo sportu, o toliau jau viskas priklauso nuo jūsų.

Jei dar esate pradinukas, vėjo prognozę už jus patikrins instruktorius ir praneš, kada geriausia atvykti. Baigus kursus, vėją galite sekti Windguru, Windy, Meteo ir kt.

Norint su aitvaru pakilti į orą, reikia įdėti daug darbo, tai nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti. Tad ne, į orą nebūsite pakelti, nebent patys to panorėsite.

Mokymai gali vykti nuo 5m/s. Komfortabilus plaukimas prasideda prie 7m/s. Vėjas turi pūsti į kranto pusę.