APIE MUS

KAS MES
ESAME

Mes esame jėgos aitvarų sporto profesionalės, daugkartinės įvairių čempionatų dalyvės ir prizininkės, pasaulio rekordininkės Gabrielės Pioraitės įkurta kaitavimo mokykla. Tai aktyvaus laisvalaikio ir nuostabių patirčių erdvė, kurioje kiekvienas norintis gali patirti gyvenimą keičiančius nuotykius, mėgautis laiku sau ir dalintis įspūdžiais su bendraminčiais. Kaitavimas – tai ne tik sportas, tai gyvenimo būdas, kuriuo norime dalintis su jumis!

KĄ MES
VEIKIAME

ORGANIZUOJAME KURSUS

Mūsų spot’e laukiamas kiekvienas norintis prisiliesti ir susipažinti su jėgos aitvarų sportu. Esame atviri visiems, nepriklausomai ar būtumėte šios srities naujokas, ar jau pažengęs. Organizuojame tiek individualius, tiek grupinius kursus, o norintiems pasiekti aukščiausių rezultatų – kviečiame į progreso pamokas su pasaulio rekordininke Gabriele Pioraite. 

NORIME SUKURTI ATVIRĄ BENDRUOMENĘ

Kaitavimas – tai gyvenimo būdas, kurio pagrindas yra bendruomenė. Svajojame apie draugišką, energingą, laimingą ir vieni kitus palaikančią bendruomenę, kurioje santykiai būtų grįsti pasitikėjimu ir pagarba.  Norime sukurti erdvę, kurioje žmonės galėtų kokybiškai leisti laiką kartu.

SIŪLOME KOKYBIŠKIAUSIĄ ĮRANGĄ

Sakome atvirai –  įranga svarbu, todėl siūlome tik savo išbandytą, pamėgtą ir kokybišką įrangą, kuri atitinka aukščiausius mūsų pačių ir daugybės sporto entuziastų iš viso pasaulio lūkesčius. Patarsime, suteiksime visą reikalingą informaciją ir padėsime įsigyti.

MŪSŲ NAmai -
SVENCELĖ

Svencelė – unikalus rojaus kampelis, įsikūręs prie Kuršių marių, kuriame visada sutiksite bendruomenę, pamišusią dėl vėjo. Vanduo nuplaus kasdienius rūpesčius, grynas oras suteiks jėgų, o vėjas atgaivins. Dėl marių pakrantės ypatumų Gspot’as yra labai svetingas naujokams, tad nepriklausomai nuo įgūdžių čia visi  turime idealias sąlygas mėgautis kaitavimu. Šalia mūsų taip pat rasite, kur skaniai pavalgyti ir patogiai apsistoti. Ieškok Gspot vėliavų Svencelės pievoje ir užsuk pasilabinti!

KAITAVIMAS -
KAS TAI?

Tai veikla, kurioje nėra pralaimėjusių. Mums tai jausmas, kurio neįmanoma nupasakoti žodžiais, o būtina patirti. Tai aktyvus laisvalaikio būdas, sportas, bendruomenė ir gamta, tai laimė, emocijos, patirtys ir daug daugiau. Kai kuriems tai atrodo tik kaip jėgos aitvarų sportas, kuriame plaukiama ant lentos su aitvaro ir vėjo pagalba. O kuo tai taps tau, sužinosi atvykęs į Gspot!

Užsiregistruokite į kursus ir laukite tolimesnių nurodymų. Jokiais būdais nemėginkite šio sporto be sertifikuoto instruktoriaus priežiūros.

Tik atvykę, būsite supažindinti su instruktoriumi ir iškart pradėsite nuo teorijos ant kranto, vėliau lipsite į vandenį. Instruktorius visą laiką bus kartu.

Nebūtinas. Užtenka didelio noro.

Parašyk mums ir rasime būdą, kaip įveikti tavo baimes! Mūsų komandai yra tekę išmokyti net vandens bijančius žmones.

PRADĖK KAITUOTI
DABAR!