KOMANDA

ANTANAS ŠIAUČIULIS

Antanas yra patirčių guru, o apie jo gyvenimo nuotykius būtų galima parašyti visą knygą. Paminėsime tik tiek, jog tai asmenybė skersai ir išilgai apkeliavusi pasaulį. Antanas kopė į 4808 m aukščio Mont Blanc viršukalnę, buvo paniręs į 50 m gylį, visus 1000 km žygiavo „Camino del Norte“ keliu, o maudytis neteko tik Arkties vandenyne.

 

Trenerio arsenale ne tik patirtys, kuriomis jis pasiruošęs pasidalinti, bet ir garbinga IKO level 3 trenerio licencija.

 

Abejonių dėl Antano kompetencijų ir kuriamos vertės vien buvimu šalia nekyla nei jaunam nei senam, o mes net iš anksto džiaugiamės už jūsų laiką kartu su juo!

ANDRIUS ZAIDOVAS

Tai ištvermingas ir atkaklus mūsų komandos mokytojas, kuriam tolimoji Japonija jau tapusi antraisiais namais. Ir ne veltui, nes Andrius ištvermę ir asmeninę discipliną išsiugdė ilgus metus praktikuodamasis Ninjutsu kovos menus, o dabar jis tituluojamas kaip rimčiausias šio sporto meistras Baltijos šalyse. Meistrystė ir dėmesys detalėms pritaikyta ir kaitavime!


Andrius yra IKO level 2 lygio treneris, mėgstantis snowboardą, surfą, dviratį, bėgiojimą bei plaukimą. Nenustebkite, jog išmokys ne tik gaudyti vėją, bet ir vieną kitą japonišką posakį.


Svencelė – tai Andriaus antrieji namai. Jis kaip vietinis gyventojas šią vasarą žada su jumis pasidalinti įsimintinomis patirtimis ir įdomiomis istorijomis!

LAURYNAS ZIMBLYS

Natūralus gebėjimas komunikuoti ir analizuoti, ilgametė patirtis nuosavame versle ir paties trenerio aistra kaitavimui – pagrindinės Laurio savybės, kurios leis jums deramai atsipalaiduoti ir ryžtingai pažaboti vėją.

 

Lauris yra IKO level 1 lygio treneris, kaitavęs Filipinuose, Pietų Afrikoje, Egipte, Kenijoje, Ispanijoje ir Baltijos regiono šalyse, taip pat jis yra aktyvaus laisvalaikio ir snowboarding entuziastas. Nenustebkite, jei kartais jo rankose pamatysite ne kite bar‘ą, o gitarą.

 

Mums smagu dėl jūsų, nes neabejojame jog kartu gerai praleisite laiką!

DOMANTAS JUSIONIS

Visuomet geros nuotaikos, mandagus ir savo juoku užkrečiantis aplinkinius – mūsų kaitavimo šeimos narys Domantas. Savo kaitavimo karjerą pradėjo būdamas vos 10 metų, o 14-os – jau skynė pirmuosius čempionatų prizus ir meistriškumo pradėjo mokyti kitus. Du kartus dviračiu įveiktas „Camino de Santiago“ kelias tik įrodo šio instruktoriaus ryžtą, kuriuo jis dalinasi su aplinkiniais.


Domantas yra IKO level 2 treneris kaitavęs ir mokęs Latvijoje, Lenkijoje, Egipte, Maroke, Prancūzijoje, Ispanijoje, Brazilijoje ir Vokietijoje. Iš ten turi parsivežęs didžiulę patirtį ir tokią pačia nuotraukų kolekciją. Nenuostabu, kad šalia kaitavimo įrangos visada vietos randa ir fotoaparatui.


Esame tikri, kad Domantas įpūs teigiamų vėjų į jūsų naują kaitavimo hobį!

NEDA PIORAITĖ

Draugiška, švelni ir kūrybinga, bet kai reikia – galint įspirti ir į užpakalį. Neda yra mūsų talentingoji sesė, kuri visuomet pasiruošusi pasidalinti savo patirtimi ir aistra kaitavimui su kiekvienu norinčiu, o ypač – vaikais. Jos įgimtas noras padėti ir padrąsinti puikiai dera su turima motyvacija siekti aukščiausių tikslų ne tik kaitavime, bet ir kitose veiklose.

 

Neda yra IKO level 1 lygio trenerė, taip pat atsidavusi gatvės šokėja, domisi fotografija ir interjero dizaino kūrimu. Žiemomis ją sutiksite pievose snowkaitinant ar Liepkalnyje raižančią trasas su snieglente.

 

Neabejojame, jog Neda pavers jūsų vasaras dar labiau įsimintinas!

ĄŽUOLAS GRAŽULIS

Po Ąžuolo jaunatviškumu ir energija slypi ilgalaikė patirtis. Jis pradėjo kaituoti dar 2015 m., o mokyti kitus – vos praėjus metams po paties debiuto, todėl progresas ir geras laikas yra garantuojami kaituojant su treneriu. Apsiginklavęs gera nuotaika ir šypsena jis taps puikiu kaitavimo partneriu ir padės greitai atsikratyti galimo nerimo ar baimės.

 

Ąžuolas yra IKO level 1 treneris, kaitavęs ir mokinęs ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kai negaudo vėjo, Ąžuolas kaitavimo šalmą keičia į architekto kepurę ir laisvalaikiu projektuoja baldus.

 

Garantuojame geras emocijas ir pozityvą!

GABRIELĖ PIORAITĖ

Gspot įkūrėja ir vadovė, mergina pasižyminti ne tik drąsa, bet ir įspūdingais sugebėjimais, vienas iš jų – šuolio į aukštį su kaitu pasaulio rekordas. Trenerės misija yra įkvėpti pokyčiams, padėti įgyti drąsos ir tapti jūsų partnere smagioje kelionėje savo pilno potencialo išlaisvinimo link.

 

Gabrielė mokymo patirties įgijo ne tik Lietuvoje, bet ir Vietname bei Pietų Afrikoje, o jos patirtys dalyvaujant įvairiose varžybose ir pasiekimai kalba daugiau nei žodžiai. Sužinok daugiau apie trenerę skiltyje MANO ISTORIJA.

 

Dažniausiai Gabrielę sutiksite basą, susivėlusią ir besišypsančią, nedvejodami prieikit pasilabinti!

PRADĖK KAITUOTI
DABAR!